انصر دينك
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
أعضاءنا وزائرينا الكرام
مرحبا تليق بكم فى عالمنا الرائع فينوس العرب
انصر دينك ... انصر نبيك
معنا فى ملحقنا الدينى
بكل الحب نستقبلكم
شاركنا مجهودنا الخالص لوجه الله تعالى
ندعو الله أن يتقبل منا هذا العمل خالصا لوجهه الكريم
انصر دينك
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
أعضاءنا وزائرينا الكرام
مرحبا تليق بكم فى عالمنا الرائع فينوس العرب
انصر دينك ... انصر نبيك
معنا فى ملحقنا الدينى
بكل الحب نستقبلكم
شاركنا مجهودنا الخالص لوجه الله تعالى
ندعو الله أن يتقبل منا هذا العمل خالصا لوجهه الكريم
انصر دينك
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةأنصر دينكأحدث الصورالتسجيلدخول
بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
المواضيع الأخيرة
» الى كل مكروبة جاءك الحبيب بما يفك كربك
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 5:49 pm من طرف قلبي يعشق نبي الهدي

» هل تعلم أين تذهب روحك وانت نائم ؟؟؟
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 5:23 pm من طرف قلبي يعشق نبي الهدي

» يللا نزرع في الجنه مع بعض.......
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 5:16 pm من طرف قلبي يعشق نبي الهدي

»  كيفية أداء ركعتي الشفع والوتر "وما المقصود بالشفع والوتر
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 4:49 pm من طرف قلبي يعشق نبي الهدي

» بيوتنا وسيرة الرسول
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 7:54 am من طرف sama

» لا تملّوا من نصرة الرسول
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 7:49 am من طرف sama

» انصروا الرسول قياماً وقعوداً وعلى جنوبكم
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 7:46 am من طرف sama

» النصرة ومكاسب أخرى..
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالثلاثاء 10 مايو 2011, 7:39 am من طرف sama

» لا ياشيخَ الأزهرِ: لقد أخطأت
הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالإثنين 09 مايو 2011, 6:58 pm من طرف أبي قربك

הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון

كاتب الموضوعرسالة
مسلمة واْعتـز

הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Empty
مُساهمةموضوع: הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון   הגישה של שלום הנביא עליו, את החלק הראשון Emptyالسبت 01 يناير 2011, 6:18 pm

השלום הנביא עליו ביותר אנשים באופיו האצילי וחסודה ביותר, מפני אנס, אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר, "שלום הנביא עליו ביותר אנשים התו" - חדית 'מסופר על ידי Bukhaari, המוסלמי אבו דאוד ו Tirmidhi.

בינת ספייה וביישן, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה "מעולם לא ראיתי יחס טוב יותר מן שליח של שלום אללה עליו" - Tabaraani במזרח ייחוס טובה.

הוא אומר שבח לקרוא את היצירה של שלום הקודש הנביא עליו ((ו אתה יוצר נהדר)) [עט 4]

עאישה כשנשאל אלוהים יברך אותם ליצירת שלום הנביא עליו, אמר: "(הדמות שלו היתה בקוראן) היא מוסלמית אמיתית.

זו מילה Messenger הגדול של Allaah ספר לנו את המוסר, עליו השלום הוא לבצע את הקוראן, אשר דבקים מה הפקודות הקוראן ואיסורים, תועבה המוסר אצילי המערב אשר Qur'aan ושיבח את העם ואת הממד של בצקת את כל הבריאה הקודש.

אבן Katheer אמר רחמים ב Tafseer שלו: זה אומר שלום כי עליו להיות על מנת ציות הקוראן אוסר מכליו ואתיקה .... מה הקוראן שלו אסר עליו לעשות כל מה שהוא עזב, זה מה שאלוהים יצר אותו הבריאה של צניעות נדיבות רבה, אומץ סליחה חלום ליצור יפה וכל. A. E

לקבלת המכרז עשוי אללה להיות מרוצה ממנו, אמר: "אמרתי עבדאללה בן עמר סיפר לי על מסנג 'ר מתכון של שלום אללה עליו בתורה, אמר: עבור אללה, הוא מתואר בתורה כמו הקוראן"! O הנביא שלח לך העד וכן מביא של בשורות טובות ו וורנר, ו אשוח קמע להגנה על קרוא וכתוב, אתה המשרת שלי, השליחים, Smitk מותוכל, לא גס ולא גס ולא רועש בשוק אינו משלם "רע רע, אבל לסלוח יסולח, וגם הוא יהיה לוקח ברשותו של אללה עד שהוא גר חיוור ומתפתל, כך אומרים, אין אלוהים מבלעדי אללה, ופותח את העיניים עיוורים אוזניים ערלות ולב PLC - בוכרי

מה הם נימוסים טובים?

מאת שלום הנביא עליו אמר: ((צדקת ..)) מסופר על ידי המוסלמים [לא: 2553]

שיח 'אבן Uthaymeen בהסבר המודרני עשרים ושבע של ארבעים גרעיני:

נימוסים טובים כל נימוסים טובים עם אלוהים, נימוסים טובים עם אנשים אחרים, או נימוסים טובים עם אלוהים, מקבל הוראות סיפוק המסירה לגיטימית, ולא להיות עצמך היא דבר רע להם, לא לצמצם אותו עם, אם הדברים של אלוהים באמצעות תפילה, almsgiving, צום, ואחרים שאתה פוגש זה בראש פתוח עליזה .

נימוסים טובים עם אנשים שכבר: כף היד של נזק ופגיעה המטופל, ולהיות הפנים שוטפת ועוד.

למרות שהוא טוב בו הוא קורא על אלוהים כדי לשפר את מוסר לחפש מפלט מן המוסר רע, עליו השלום.

עאישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה היה "עליו השלום לומר נעשה גם אלוהים נתן לך לידה מולדת" - מסופר על ידי אחמד ואת המספרים שלה הם אמינים.

אבו Hurayrah אללה עשוי להיות מרוצה איתו אמר שזה היה עליו השלום קורא ואומר, "הו אללה, אני לחפש מפלט מפני חוסר הרמוניה, הצביעות והמוסר רע" - מסופר על ידי אבו דאוד ונשים

הגישה של שלום הנביא עליו עם משפחתו:

הברכות של האנשים הטובים של אלוהים טוב למשפחתו ולרווחתם של האומה שלו של מילים טובות מגורים משותפים טובים עם אשתו Balikram שלו וכבוד, שבו אמר עליו השלום: ((הטוב ביותר למשפחה שלו ואני את הטוב ביותר עבור המשפחה שלי)) Sunan אל Tirmidhi.

זה היה מוסר שלום שמנת עליו במגעיו עם משפחתו ואשתו שהוא לטפל בהם טוב ואדיב להם להיות נחמדים אליהם מחזר אותם, מתלוצץ עם משפחתו Ilatefhm Idaabhm, וזה היה עליו השלום, כדי לרכך את השם של עאישה, אללה עשוי להיות מרוצה אם לומר לה: (הכבד O), ואומר לה: (הו אדמת) וכי בהצטיינות מטעם אביה התקשר אליה כדי לספר לה: (הבת O של חבר שלי) ורק ידידותי יותר וזה בלשון נקייה, כבוד והערכה של המשפחה שלה.

מונה על ידי בני משפחתו לסייע להם בעניינים שלהם להיות נזקקים, ו נשטפו עם שלום עיישה עליו מכלי שיט אחד, ואומר לה: (קראו לי), ואומר לו: תן לי. מסופר על ידי מוסלמים

. וזה היה דולף אל האוהדים עיישה בנות לשחק איתם ואם משהו הויט שום הסתייגויות לגבי אותו אחריו, היה אם שתיתי מהסיר לקחת אותו, הוא הצמיד את פיו במצב של פיה לשתות, ואם Targuet זיעה - עצם, כי זה בשר - לקחת את זה הוא הצמיד את פיו אל פיה, נשען על ברכיה, לקרוא את הקוראן, ועל ראשו בחיקה, ואולי היא נידה, והוא אומר לה שהיא במחזור Vttzer ואינטימי, והוא התקבל הוא היה בצום, ועל נדיבותו וטוב הוא עם המשפחה שלו שם הוא יכול לשחק.

(אל אסווד אמר: שאלתי עיישה היה השלום הנביא עליו לעשות בבית אמר: "הוא היה במקצועו, ולאחר מכן השתתפו הרחצה תפילה ותפילות לצאת) מסופר על ידי המוסלמים Tirmidhi.

ו עיישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה: הוא תופרת את הבגדים שלו ומנקה את נעליו לעשות מה שגברים עובדים בבתיהם - מסופר על ידי אחמד.

הוא אמר עליו השלום "אחד הדברים הגדולים ההורים לשלם מזונות אליו."

עאישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה "יצאתי עם שליח של שלום אללה עליו בכמה שלו, אני הולך לא הייתי מביא את הבשר לא היה מקבל יותר שמנה, אמר לעם: הם כפופים הם באו ואמרו לי: בוא Osabakk Vsbakth, שתק לי אפילו אם היא בשר בהריון Bdnt החוצה עם אותו חלק של המסעות שלו, הוא אמר לעם: הם באו מיושם, ואז אמרה לי: בואי Osabakk Vsbgueni, והתחלתי לצחוק כמו שהוא אומר, כי "מסופר על ידי אחמד.

(זה היה מסופר כי עליו השלום את הברך שלו לשים את אשתו תיאורי אללה עשוי להיות מרוצה על ידי הגבר שלה אפילו לרכוב על גמל) בוכרי.

אינדיקטור לחומרת כבוד ואהבתו אשתו חדיג 'ה שלו, אללה עשוי להיות מרוצה, אם כבשה הוא שחט ולאחר מכן מדריך אותה Khalailha (ידידיה), וכי לאחר מותו היא שאושרה על ידי עיישה, אללה עשוי להיות מרוצה, כי היה זה שינוי של ההתנהגות הזו ממנו - מסופר על ידי בוכרי.

שופט השלום הנביא עליו:

היה שלום המתוקן עליו והמשיך אלוהים שלו, אפילו קרוב משפחה.

הקב"ה אמר: (הו המאמינים להיות כעדים לאללה גם נגד עצמכם או הורים וקרובי משפחה!) (לנשים: 135)

הותאם בין השלום שלו נשותיהם עליו ולקחת מה עלול להתרחש כל הקנאה כפי שהיה עיישה, אללה עשוי להיות קנאית.

זה היה מסופר כי אום סלאמה, אללה עשוי להיות מרוצה, כי היא הביאה לה אוכל בצלחת כדי שליח של שלום אללה עליו ועל חבריו, הגיע עיישה ... פהר, יחד עם המנה שלה Vvlguet, שילוב השלום הנביא עליו בין המנה Vlgueti, הוא אומר: (לאכול, לצחוק אמא שלך פעמיים) ולאחר מכן לקחת את מסנג 'ר של שלום אללה עליו תבשיל עיישה נשלח אום סלאמה ונתן את המנה של אום סלאמה, עיישה. מסופר על ידי נשים וסוסים

הוא אמר עליו הברכה והשלום סיפור של אישה Almkzumip נגנב: (וידי אם פטימה בינת מוחמד, כדי לנתק את ידה).

מילים של שלום הנביא עליו:
כשדיבר דיבר דברי הפרידה העולם, שהוכנו על ידי אלעד לא Bsria לא לשמור, במילותיו של UPS אינה מובנת היטב על ידי המאזין, אלא מתנה אשר הושלמה חיה ההקרבה, כפי שתואר על ידי אמה של המאמינים עיישה, אללה עשוי להיות מרוצה, ואמר: (מה השליח של שלום אללה עליו רשימות Srdekm זה , אבל הוא מדבר דברי הפרידה של מנסה לשנן אותו יום שבת) הסכים

וזה היה התפילה והשלום אינו מדבר עם לא נוגע לו, ולדבר קיווה רק את הפרס, ואם הוא לא אהב דבר: מנהג בפנים

הגישה של שלום הנביא עליו עם הילדים

אנאס אללה עשוי להיות מרוצה איתו אמר שזה היה עליו השלום הנערים עוברים מברך אותם - מסופר על ידי אל-Bukhaari והמוסלמי.

שלום יהיה עליו לשמוע את הבכי של Wesera ילד בתפילה מחשש מתפתה ידי אמו.

שלום עליו בתו של בתו הוא התפלל עם אנשים אם ההריון כאשר הוא השתטחו פיתח הגיע חסן חוסיין ושני בניו של בתו כשהוא אנשים הליכה Fjala ו Iosran ירד השלום הנביא עליו מהדוכן Vhmlhma והניח אותם בין ידיו ואמר את האמת של אלוהים ושליחו (ואת יודעת את זה שלך הגבוהה ביותר שאלוהים פרס גדול) (אנפאל: 28) הביט שני הנערים הליכה המטופל Viosran אפילו לא חתך הדיבור שלי בעתירות.

הוא יצר עליו השלום בטיפול בנים, זה היה אם על הבנים ומסר להם כשהיו צעירים ו נשא את בתו לפניו נשא את בנו, בתו מול הבת של בינת Zaynab מוחמד עליו השלום הוא התפלל עם אנשים היה למטה מן הדרשה לבצע חסן חוסיין, והצבתם בידיו

הגישה של שלום הנביא עליו עם המשרתים:

באומץ רב, זה היה נחמד, רוב הרחמן לא היה מגונה או Mtvhacha Skhaba לא בשוק לא לתגמל את הרע ואת הרוע אבל לסלוח חנינה.

אנאס אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר, "אני שירתתי את השלום הנביא עליו במשך עשר שנים, ואת מה אלוהים לא אמר פריץ, ואמר משהו שלא עשיתי כל כך טוב, כמו גם את" - מסופר על ידי אל-Bukhaari, המוסלמי אבו דאוד ו Tirmidhi.

עאישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה פגע Messenger של שלום אללה עליו הוא המשרת שלו, או אישה לא פגע בידו אבל לא משהו לשאוף למען השם.

ברומן להכות את השליח של אללה, אבל לא ביד ולא אישה ולא משרת רק לחתור למען השם - מסופר על ידי אל-Bukhaari, מוסלמים מאליק אבו דאוד.

עאישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה, "השליח של שלום אללה עליו בין השניים, אולם, מעולם לא לקח יותר קל זה לא היה חטא, אם החטא היה רחוק העם ושלום נקמו עליו עבור עצמו, עם זאת, לא להפר את קדושת הבחירה קלה יותר של אלוהים."

רחמים של שלום הנביא עליו

הקב"ה אמר: (אבל כמו רחמים אל עולמות) (הנביאים: 107)

כאשר נאמר לו להתפלל והפוליתאיסטים אמר עליו השלום, "אני לא שולח על אנה, אבל נשלח רחמים" - מסופר על ידי המוסלמים.

"הוא אמר עליו השלום:. O אני רק בן אדם, מה שגרם המוסלמים, או קללה, זכאת Vajolha שלו שילם לו"

תפילה של שלום הנביא עליו: (אלוהים הוא האפוטרופוס של דבר שלי, קשה מדי עבורם, Vahqq זה, אפוטרופוס של דבר הוא שלי, Verwq אותם, Farfq)

הוא אמר עליו השלום: (האם Trozkon ועזר Dafaikm בלבד) בוכרי.

הוא אומר: הרחמים הגדולים של אלוהים מושאל אם אתה גס הלב לנער סביבך לסלוח להם ולא ביקש סליחה על אותם ..) (Al-Imran: 159)

הוא אמר עליו השלום מכוח רחמים: (Alrahmon רחמים רחמן, רחמים רחמים באדמה מן השמים) "מסופר על ידי אל-Tirmidhi, וסוסים.

הוא אמר עליו השלום בגן עדן, מי אמר להם, אומר: (תושבי גן העדן ואמר שלושה מהם, ואת האיש הרחום עם לב רך עבור כל קרובי משפחה מוסלמים) מסופר על ידי המוסלמים.

ניחוח של שלום הנביא עליו:

אנאס אללה להיות מרוצה ממנו, אמר, "שלום הנביא עליו אחד האנשים הטובים ביותר באופיו, שלחו לי היום צריך, אמרתי לו שאלוהים לא הולך בעצמי, כי אני הולך אמרו לי עליו השלום, הלך פיקד גם הבנים הם משחקים בשוק, אם השלום הנביא עליו נעצרו Bakvai מאחורי, הסתכלתי עליו בצחוק אמר, "הו אנס נעלם לך שם צויתי?" אמרתי כן, אני הולך, הו שליח של אלוהים - הלכתי "מסופר על ידי המוסלמים, אבו דאוד.

זה היה מסופר כי אנס אבן Maalik, אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר: "בעוד אנו במסגד עם שליח של שלום אללה עליו, שם הגיע בדואי, קם להשתין במסגד, אמר הבעלים של שליח של שלום אללה עליו: לנזוף, אמר: שליחו של אללה עליו: (לא Tzermoh, הזמנה), Fterkoh עד שהוא השתין, ולאחר מכן שליח של שלום אללה עליו התקשר אליו ואמר לו: (מסגדים אלה אינם מתאימים לכל דבר מן השתן, וזוהמה, אבל הן עבור זיכרון של תפילה, אלוהים, קריאה בקוראן) הוא אמר: הוא הורה איש של אנשים באו עם דלי מים Vcnh זה. מסופר על ידי מוסלמים

שלום צנוע עליו:

שלום יהיה עליו לענות לשיחה שלהם כדי להזמין את חינם ואת העבד, עשירים ועניים, כי רוב החולים בעיר לקבל את התירוץ Almatdhir.

שלום עליו הורים של ענווה, המאפיינת הקב"ה אמר: ((כי מכאן ואילך אנחנו יתן למי שלא רוצה handedness או שובבות על פני כדור הארץ ואת חשיבות עבור מי שחוששים אללה)) [סיפורים 83].

היה מעבר זקנה של אנשים, איך אפשר שלא, מי אומר עליו השלום: (לא Ttroni כמו הנוצרים על נס את בנה של מרי, אבל אני אומר, עבדל עבדל אללה ושליחו) בוכרי.

איך זה יכול לא כי הוא נהג לומר עליו השלום: (אני אוכלת כעבד אוכלת ואני לשבת כעבד יושב) מסופר על ידי אבו עלי, אדם.

איך זה יכול שלא להציג את אבי ואת השלום של אמא שלי עליו (אם אני מקדיש את חסות של מקובלים, ואף הזמין אותו כדי לענות) "מסופר על ידי אל-Tirmidhi, וסוסים.

איך הוא לא היה עליו השלום מזהיר "שום התראה של יהירות, אמר: (לא להיכנס לגן העדן אשר בלבו המשקל של האטום של שחצנות) מסופר על ידי מוסלמים

זה השלום צניעותו עליו כי הוא היה לענות לשיחה, אפילו לחם שעורה לקבל את המתנה.

אנאס אללה יהיה מרוצה ממנו אמר שזה עליו השלום בשם אל הלחם שעורה Alihalp תשובות Alsnkp - מסופר על ידי Tirmidhi ב לגופו.

Alihalp Alsnkp: כל הרוח השומן משתנה נוקשה מן השוהים כל.

מועצת השלום שלו עליו

הוא ישב על הקרקע, על מחצלת, שטיח

אנאס אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר, "שלום הנביא עליו אם הוא היה נפגש ידי אדם Vsafha לא לקחת את ידו מתוך ידו, כך האדם נוטה את ידו, לא להסיח את פני פניו כך שהאיש הוא להסיח את דעתו, ולא ראה מראש ברכיו מול הזקנים יש" - מסופר על ידי אבו דאוד ו Tirmidhi לזרוק אותו.

אבו Umaamah Bahili אמר: שליחו של אללה, אנו עליו השלום, נשען על מקל, אז אנחנו איתו, והוא אמר אל תעשה כמו הפרסים למקסימום זה - מסופר על ידי אבו דאוד, אבן Majah, בהזדמנויות שונות.

שלום סגפנות עליו

שלום עליו אנשים סגפניים ביותר בעולם הזה בעולם הבא Orgbhm אלוהים בין הטובים ביותר להיות מלך או נביא נביא בחרו להיות עבדים להיות נביא עבדים.

הוא נהג לישון על מיטה פעמים, ואת Alnta לפעמים, ולפעמים על מחצלות, ועל הקרקע לפעמים, ולפעמים על המיטה של חול, ולפעמים על בגדים שחורים.

אנס בן מאלכ ייתכן אללה יהיה מרוצה ממנו: (נכנס על שלום הנביא עליו, קלטת המיטה Msmol ותחת ראשו כרית של אדם ממולאים ליף ונכנס גיל ואנשים של הנביא, סטה השלום הנביא עליו, הוא ראה את ההשפעה עומר הקלטת בצד שלו, בכה ואמר הנביא, אללה יברך עליו: מה גורם לך לבכות, אמר הו עומר: ומאלי לא לבכות Chosroes קיסר לחיות כפי שהם חיים מן העולם ואתה על המקרה, כי אני רואה אותו, "הו עומר: מרוצים יש את העולם הזה ואנחנו להלן אמר:" כן, הוא אמר: זה גם)

הסגפנות של עליו השלום ואי מה הוא גורס כי האש לא להדליק בביתו בשלוש סהרונים בעוד חודשיים.

עבור לולאה ייתכן אללה יהיה מרוצה ממנו אמר: עיישה, אללה עשוי להיות מרוצה ממנה, היא אמרה: חי אללה, הבן O של אחותי היינו להסתכל הסהר מכן הסהר של שלושה אנשים בעוד חודשיים מה לקדוח את הפסוקים של שליח של שלום אללה עליו אש, אמרתי: "דודה O מה היה איכות החיים שלך? היא אמרה: תאריכים Alosudan ומים) הסכים.

אבן עבאס אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר: "הנביא" (עליו השלום לבלות לילות רצופים זרועות שלובות ומשפחתו לא לאכול ארוחת ערב, וגם היה יותר לחם שעורה) מסופר על ידי אל-Tirmidhi ואבן Majah וגבר

صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» הירידה של ישו, עליו השלום בפעם האחרונה